Zij gingen je voor:
Onze beschikbare interim product owners
Onze interim product owners staan bij ons op de payroll en vinden niks leuker dan een product, project of proces aan de praat te krijgen of te houden. Met veel expertise en enthousiasme staan ze klaar om jouw (IT) project te ownen! Zo hebben we al met meer dan 150 bedrijven mogen samenwerken, elk met hun unieke uitdagingen en ambities. Start vandaag nog met een intake!
Hoe we jou verder kunnen helpen
We starten altijd met een (digitale) intake om goed te begrijpen wat de pijn of ambitie is. Aan de hand hiervan bepalen we of én hoe we kunnen helpen. Tijdens die intake proberen we samen tot een meetbare doelstelling te komen. Vervolgens starten we met een uitgebreidere kennismaking, waarbij we vooral heel scherp willen krijgen wanneer het aan het eind een succesvol traject is geweest. Dát is dan vervolgens ons kompas.
Met dit kompas gaan we het traject voor je ownen, zodat er een digitaal product staat waar de gebruiker écht blij van wordt én dat past binnen de kaders van je organisatie.
